BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI
przy SM METALURG

tel/fax: 48 34 368-22-72
tel.: 48 34 368-23-13

e-mail: metalurg@czwa.pl
Transakcja
Rodzaj nieruchomości
Dzielnica
Dzielnica / miasto:
Powierzchnia m²  od 
 do 
Przedział cenowy  od 
 do 

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Biuro Obrotu Nieruchomościami działa przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Metalurg" od 1999 roku.

Siedziba Biura znajduje się w centrum Częstochowy przy ul. Wierzbowej 12A.

Biuro prowadzone jest przez pośredników związanych z rynkiem nieruchomości od ponad dwudziestu lat. Posiadamy Licencje Zawodowe Pośredników w Obrocie Nieruchomościami o nr 2648 i 2660.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8E-BOK SM METALURG

5875-S001CW
Transakcja: wynajem (Lokal) Cena: 8700.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5875-S001CW
Rodzaj lokalu: magazynowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 570.00 m²
Kondygnacja: piwnica
Ilość pomieszczeń: 3
Standard: do remontu
Ogrzewanie: co z sieci
Wysokość: 3,80
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: handlowe; usługowe

OPIS DODATKOWY
Niezależny lokal usługowy zlokalizowany w przyziemiu w Centrum Handlowego w atrakcyjnym miejscu w pobliżu Pl. Daszyńskiego . Do wykorzystania na cele działalności handlowej bądź usługi ( klub pub studio ). Nieruchomość w stanie deweloperskim składa się z dwóch pomieszczeń (ok. 500 mkw ), zaplecza socjalnego i łazienki. Lokal mieści się na poziomie minus jeden z niezależnym wejściem z parteru z płyty Starego Rynku . Całodobowy, swobodny dostęp do lokalu przez 7 dni w tygodniu niezależną klatką schodową . Stawka czynszu najmu to cena 15 PLN/m netto.+ VAT . Najemca dodatkowo będzie ponosił opłaty administracyjne na rzecz sp. i koszty eksploatacyjne wg. zużycia . Lokal wymaga adaptacji pod własne potrzeby . Wyposażony jest we wszystkie media ( z wyjątkiem gazu ) . Do budynku doprowadzony jest światłowód.- Możliwe jest zainstalowanie dowolnej ilości linii telefonicznych oraz indywidualnych łączy internetowych. Lokal do wynajęcia w atrakcyjnej cenie! Właściciel dopuszcza opcjonalnie możliwość do podnajmu. W bezpośrednim sąsiedztwie dużo sklepów i butików oferujących różnorodne usługi. W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt . Czynsz najmu wskazany w ofercie jest tylko informacją o czynszu szacunkowym i nie stanowi on oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Informacje dodatkowe dla Pośredników - po str. właściciela
5873-S001CS
Transakcja: sprzedaż (Obiekt komercyjny) Cena: 8500000.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5873-S001CS
Rodzaj lokalu: biurowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 2650.00 m²
Pow. działki.: 1049 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: 5
Wysokość pomieszczeń: 3
Ogrzewanie: co-gazowe
Przeznaczenie: biurowe

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Tak
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
Budynek biurowy , w ścisłym centrum Częstochowy , 5 kondygnacji naziemnych, 1 kondygnacja podziemna. Powierzchnia użytkowa całego budynku 2650,29 mkw +Kondygnacja dach maszynownia - 48.0 mkw __________________________________ Suma powierzchni użytkowej całego budynku 2698,29 mkw Powierzchnia działki : 1049 mkw grunt - użytkowanie wieczyste Cena netto 8500 000 PLN +VAT 23% Powierzchnie biurowe wykończone w wysokim standardzie. Do budynku przylega parking na kilkanaście miejsc. Budynek po termomodernizacji , modernizacja holu wejściowego i klatki schodowej., spełniający wymogi, jakim winny odpowiadać budynki użyteczności publicznej .Dodatkowe informację w biurze . Obiekt posiada 3 niezależne wejścia co pozwala na jego różnorodne wykorzystanie , a istniejąca winda osobowa daje mozliwość dostosowania komunikacji dla osób niepełnosprawnych. Własna kotłownia gazowa i pom. gosp- magazynowe. Zalety :doskonała lokalizacja, bardzo dobry dostęp.Z uwagi na zastosowanie nowoczesnych materiałów wykończeniowych, budynek ma niskie koszty eksploatacyjne . Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
5772-S001CS
Transakcja: sprzedaż (Lokal) Cena: 3700000.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5772-S001CS
Rodzaj lokalu: handlowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 1127.00 m²
Kondygnacja: parter
Ilość pomieszczeń:
Standard: wysoki
Ogrzewanie: co z sieci
Wysokość: 3,1
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: handlowe

OPIS DODATKOWY
Obiekt handlowy skladajacy się z 3 samodzielnych lokali : a) na parterze ,b) I piętrze, c) pomieszczeń w piwnicy Zlokalizowany w ścisłym centrum handlowym miasta . Lokale o przeznaczeniu handlowym, usługowym, biurowym,zlokalizowane w kompleksie handlowym , z niezależnym wejściem od ulicy . Lokal na parterze jest obecnie wynajęty przez znaną sieciową firmę . UWAGA ! - Cena wskazana w ofercie jest tylko informacją o cenie szacunkowej i nie stanowi ona oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Cenę sprzedaży nieruchomości ustala się wyłącznie w drodze negocjacji według obowiązujących procedur.
1082-S018CS
Transakcja: sprzedaż (Obiekt komercyjny) Cena: 749000.00, Dzielnica: DŹBÓW, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1082-S018CS
Rodzaj lokalu: hala
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: DŹBÓW
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 650.00 m²
Pow. działki.: 2702 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: 1
Wysokość pomieszczeń: 4,5
Ogrzewanie: co-węglowe
Przeznaczenie: produkcyjne, usługow

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Tak
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
Oferuję do sprzedaży obiekt przemysłowy - hale wraz z zapleczem biurowo socjalnym na terenie przemysłowym w dzielnicy Dźbów Częstochowy Hala murowana o powierzchni około 700m2 plus zaplecze socjalne i biurowe wysokość hal około 4,5m Stropodach kryty papa Hala ma 9 bram wjazdowych wysokich około 4 m i szerokich 3,5m podzielona jest na 4 moduły 1. 2 bramy wjazdowe 2. 3 bramy wjazdowe 3. 3 bramy wjazdowe 4. 1 brama wjazdowa Pomieszczenia biurowe są w oddzielnym budynku moja około 50m2 składają się z 4 pomieszczeń Działka w całości utwardzona. Media - prąd, woda i kanalizacja w budynkach, ogrzewanie na ekogroszek gaz w ulicy. Obiekt może być wykorzystany pod wszelkiego rodzaju działalność: produkcja, składowanie, usługi czy warsztat samochodowy Dodatkowym atutem jest bardzo dobry dojazd do autostrady A1 Zachęcam do zapoznania się z ofertą
5683-S001CS
Transakcja: sprzedaż (Obiekt komercyjny) Cena: 4470000.00, Dzielnica: WISŁA GŁĘBCE, Miasto: WISŁA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5683-S001CS
Rodzaj lokalu: hotel
Miasto/gmina: WISŁA
Dzielnica/miasteczko: WISŁA GŁĘBCE
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 2137.00 m²
Pow. działki.: 4124 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: więcej
Wysokość pomieszczeń: 3
Ogrzewanie: brak
Przeznaczenie: hotelowe, apartament

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Tak
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
Hotel - pensjonat w stanie developerskim zamkniętym ,na planie sytuacyjnym ma kształt litery " L",składa się z dwóch budynków (skrzydeł ) usytuowany na zboczu góry , w zacisznym miejscu. - Pow. użytkowa - 2137.19 m2 - Pow. zabudowy - 681.5 m2 - Kubatura - 7628 m3 - Pow. działki 4124 m2 Uzbrojenie terenu - - Sieć wodociągowa , Przyłącze gazowe na teren działki doprowadzono do budynku .Do budynku została doprowadzona napowietrzna linia nn. Budynek posiada odprowadzenie ścieków do istniejącego bezodpływowego zbiornika ścieków Stolarka okienna typu "Euro" ,częsiowo do wymiany - Tynki wewnętrzne cementowo - wapienne kat. III. w części gipsowane Poddasza wykończone płytami suchego : - ściany - płytą grub. 12.5 mm, - sufity - płytą grub. 9.5 mm. - Tynki zewnętrzne , zgodnie z proj. elewacji wg. systemu Kabe. - część ścian wyłożona boazerią drewnianą , sosnową wg. proj. elewacji. Orynnowanie wg. systemu Marley. Parapety zewnętrzne z powlekanej blachy aluminiowej. Pozostałe obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej gr. 0,6 mm. Instalacje elektryczna ,wodno- kanalizacyjna ,teleinformatyczna rozprowadzona , Istnieje możliwość powiększenia terenu i inwestycji poprzez dokupienia sąsiedniej działki .. Cena netto : 4 470 000,00 PLN + podatek VAT (23 % ) UWAGA! - Cena wskazana w ofercie jest tylko informacją o cenie szacunkowej i nie stanowi ona ceny w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Cenę sprzedaży nieruchomości ustala się wyłącznie w drodze prowadzonego postępowania według obowiązujących procedur.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8

© METALURG 2011 STRONA GŁÓWNA O FIRMIE KONTAKT LINKI
Strona główna O firmie Oferta Nowe inwestycje Zgłoszenia Kontakt Domy Lokale Mieszkania Działki