BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI
przy SM METALURG

tel. 34 368-23-13
tel./fax: 34 368-22-72

e-mail: metalurg@czwa.pl
Transakcja
Rodzaj nieruchomości
Dzielnica
Dzielnica / miasto:
Powierzchnia m²  od 
 do 
Przedział cenowy  od 
 do 

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Biuro Obrotu Nieruchomościami działa przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Metalurg" od 1999 roku.

Siedziba Biura znajduje się w centrum Częstochowy przy ul. Nowowiejskiego 22.

Biuro prowadzone jest przez pośredników związanych z rynkiem nieruchomości od ponad dwudziestu lat. Posiadamy Licencje Zawodowe Pośredników w Obrocie Nieruchomościami o nr 2648 i 2660.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15E-BOK SM METALURG

1747-S028CS
Transakcja: sprzedaż (Lokal) Cena: 350000.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1747-S028CS
Rodzaj lokalu: usługowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 120.00 m²
Kondygnacja: piętro 1
Ilość pomieszczeń:
Standard: wysoki
Ogrzewanie: co-gazowe
Wysokość:
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: usługowe

OPIS DODATKOWY
okal o powierzchni około 125m, na działaloność gastronomiczną, kawiarnię, pub, w centrum miasta. Lokal frontowy, z wejsciem z chodnika, parter, piętro i piwnica. Przystosowany do prowadzenia działalnosci j/w, wykonczony z wysokiej jakości materiałów i w pełni wyposazony w sprzęty do prowadzenia działalnosci pubu. Czynsz obejmuje najem lokalu wraz z wyposazeniem w meble, sprzęt AGD. Lokal posiada odbiory Sanepidu, PIP. Jest to lokal bezczynszowy.
Transakcja: sprzedaż (Lokal) Cena: 95000.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1744-S028CS
Rodzaj lokalu: usługowy/biur/handl
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 70.00 m²
Kondygnacja: piętro 1
Ilość pomieszczeń:
Standard: przeciętny
Ogrzewanie: co-gazowe
Wysokość:
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: usługowe

OPIS DODATKOWY
7281-S006CS
Transakcja: sprzedaż (Obiekt komercyjny) Cena: 5990000.00, Dzielnica: PODJASNOGÓRSKA, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 7281-S006CS
Rodzaj lokalu: hotel
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: PODJASNOGÓRSKA
Ulica: KUBINY
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 2738.00 m²
Pow. działki.: 4894 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: 2
Wysokość pomieszczeń: 3
Ogrzewanie: co-gazowe
Przeznaczenie: hotel, dom opieki...

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Tak
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
DWUKONDYGNACYJNY BUDYNEK HOTELOWY w stanie deweloperskim położony w pobliżu KLASZTORU JASNOGÓRSKIEGO. Wybudowany w celu wykorzystania jako typowy hotel, dom pielgrzyma lub dom spokojnej starości na działce o powierzchni 4894m.kw. Powierzchnia hotelu wynosi 2738m.kw. Cena sprzedaży obiektu : 5 990 000zł + 23% VAT Układ architektoniczny wewnętrzny: Parter. Część ogólnodostępna mieszcząca: hol z recepcją, restaurację z zapleczem, węzeł sanitarny, salę konferencyjną, pomieszczenie handlowe,oraz Część mieszkalna : 21jednostek mieszklanych ( 39 łóżek) . Piętro: 38 jednostek mieszklanych (59 łóżek) oraz sala spotkań. Łącznie w obiekcie znajduje się 59 jednostek mieszkalnych (maksymalnie124 łóżka), z których część ma podwyższony standard, a niektóre ( w części parterowej) , zaprojektowano dla osób niepełnosprawnych. W kondygnacji piwnic znajduje się zaplecze kuchni i pomieszczenia techniczne tzn. (hydroforownia i wentylatornia), oraz pomieszczenia dla potrzeb obsługi budynku (magazynowe, gospodarcze i techniczne – kotłownia). Komunikacja pionowa między parterem a piętrem trzemaklatkami schodowymi,w tym jedna klatka schodowa dla personelu łącząca parter z piwnicą , dodatkowo winda gospodarcza dla potrzeb kuchni. Kondygnacje parteru i piętra połączone windą gospodarczą z zapleczem gospodarczym usytuowanym w piwnicy. Pomieszczenia porządkowe zaprojektowano na kondygnacji parteru i piętra. Wszystkie pomieszczenia ogólnodostępne oraz jednostki mieszkalne parteru i piętra, pomieszczenia dla potrzeb obsługi hotelu i handlowe na parterze oświetlone światłem dziennym, w części piwnic pomieszczenia wymagające oświetlenia dziennego doświetlone poprzez okna w studzienkach zagłębionych w ziemi. Sala spotkań oraz część korytarza na piętrze doświetlone są świetlikami dachowymi. Z korytarzy parteru oraz z sali konferencyjnej zaplanowano możliwość bezpośredniego wyjścia na teren działki. UWAGA. Cena sprzedaży obiektu : 5 990 000zł + 23% VAT
5398-S001CS
Transakcja: sprzedaż (Lokal) Cena: 580000.00, Dzielnica: PÓŁNOC, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5398-S001CS
Rodzaj lokalu: handlowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: PÓŁNOC
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 178.00 m²
Kondygnacja: parter i piwnica uży
Ilość pomieszczeń: 6
Standard: do adaptacji
Ogrzewanie: co z sieci
Wysokość: 3,0
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: handlowe

OPIS DODATKOWY
Do sprzedaży lokal handlowy na osiedlu " Północ" usytuowany w kompleksie handlowym . W obiekcie funkcjonują sklepy i firmy usługowe .Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka . Frontowa część lokalu o powierzchni 101 m kw położona na parterze. 76 m kw stanowi powierzchnia na poziomie (- 1) połączona wewnętrzną komunikacją z parterem oraz pasażem . Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: ogrzewanie z sieci miejskiej (opomiarowane ) wodno - kanalizacyjna ,wentylację elektryczną oraz teletechniczną. .Wysokość lokalu 3 m. Istnieje możliwość adaptacji lokalu według wymagań i preferencji . - - - - - Lokal o powierzchni całkowitej 177 m kw . Powierzchnia handlowa z przestronnymi witrynami zapewnia znakomity dostęp do światła dziennego znajduje się od strony zachodniej na parterze budyku. Cały kompleks jest ocieplony , doinwestowany, dobrze utrzymany i nie wymaga dodatkowych nakładów. Lokal posiada cztery niezależne wejścia , dwa z chodnika od frontu i dwa z pasażu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się linia tramwajowa z której odjeżdżają wszystkie tramwaje odjeżdżające z osiedla Północ oraz autobusy . W okolicy znajduje się ogólnodostępny parking . Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego. Zapraszam osoby zainteresowane. Więcej podobnych ofert lokali do sprzedaży i najmu na terenie miasta Częstochowy znajdziecie Państwo w naszej bazie . UWAGA! - Cena wskazana w ofercie jest tylko informacją o cenie szacunkowej i nie stanowi ona oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Cenę sprzedaży nieruchomości ustala się wyłącznie w drodze negocjacji według obowiązujących procedur.
Transakcja: sprzedaż (Obiekt komercyjny) Cena: 450000.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1000-S018CS
Rodzaj lokalu: handlowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 622.00 m²
Pow. działki.: 822 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: 2
Wysokość pomieszczeń:
Ogrzewanie: co-gazowe
Przeznaczenie: bez ograniczeń

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Tak
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
Oferuję do sprzedaży obiekt - a właściwie udział w wysokości 1/2 w nieruchomości przemysłowej położonej w Centrum Częstochowy na udział składa się 300m2 powierzchni w budynkach magazynowych (w tym około 70m2 powierzchnia handlowa) oraz biurowych oraz 411 powierzchni gruntu (wieczyste użytkowanie) Działka w całości wybrukowana. Media - prąd, woda i kanalizacja w budynkach, ogrzewanie na ekogroszek gaz w ulicy. obecnie w lokalu jest prowadzony sklep z częściami samochodowymi - możliwość odkupu towaru - gotowy biznes Ponadto jest mozliwość zakupu drugiej połowy za kwotę 500 000 netto a w skład drugiej części wchodzi budynek biurowy oraz część hal Obiekt może być wykorzystany pod wszelkiego rodzaju działalność handlowo - usługową, warsztat samochodowy ewentualnie produkcję, składowanie, czy obiekt biurowy. Dodatkowym atutem jest bardzo bliskie położenie do trasy DK1 – 1 min. Centrum 5 minut samochodem, dalej na Śląsk - Myszków - 38 km., Katowice - 70 km., oraz na północ w stronę Warszawy, Wieluń – 70 km., Łódź - 120 km. Zachęcam do zapoznania się z ofertą i do oglądania.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

© METALURG 2011 STRONA GŁÓWNA O FIRMIE KONTAKT LINKI
Strona główna O firmie Oferta Nowe inwestycje Zgłoszenia Kontakt Domy Lokale Mieszkania Działki