BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI
przy SM METALURG

tel. 34 368-23-13
tel./fax: 34 368-22-72

e-mail: metalurg@czwa.pl
Transakcja
Rodzaj nieruchomości
Dzielnica
Dzielnica / miasto:
Powierzchnia m²  od 
 do 
Przedział cenowy  od 
 do 

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Biuro Obrotu Nieruchomościami działa przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Metalurg" od 1999 roku.

Siedziba Biura znajduje się w centrum Częstochowy przy ul. Nowowiejskiego 22.

Biuro prowadzone jest przez pośredników związanych z rynkiem nieruchomości od ponad dwudziestu lat. Posiadamy Licencje Zawodowe Pośredników w Obrocie Nieruchomościami o nr 2648 i 2660.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13E-BOK SM METALURG

7304-S006CS
Transakcja: sprzedaż (Lokal) Cena: 2200000.00, Dzielnica: GRABÓWKA, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 7304-S006CS
Rodzaj lokalu: sala weselna
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: GRABÓWKA
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 1100.00 m²
Kondygnacja: parter
Ilość pomieszczeń:
Standard: luksusowy
Ogrzewanie: co-węglowe
Wysokość: 3,00
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: gastronomiczne

OPIS DODATKOWY
Obiekt komercyjny wybudowany w celu wykorzystania na salę weselną. Komfortowo wykończony i kompletnie wyposażony.Zaplecze kuchenne i magazynowe . Pokoje dla gości. Duży wlasny parking. Możliwość adaptacji obiektu na: 1. cele mieszkaniowe typu aparthotel; 2. cele medyczne, rehabilitacja; 3. cele oświatowe:szkoła, przedszkole; Obok powierzchni gastronoomicznej ok. 600m.kw. , na terenie nieruchomości posadowiony jest budynek o powierzchni ok. 500 m.kw do wykorzystania na magazyn, produkcję lub w inny sposób. Całość w doskonałym stanie technicznym .
5430-S001CS
Transakcja: sprzedaż (Obiekt komercyjny) Cena: 3440000.00, Dzielnica: BUGAJ, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5430-S001CS
Rodzaj lokalu: produkcyjny
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: BUGAJ
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 1520.00 m²
Pow. działki.: 5521 m²
Standard:
Ilość kondygnacji:
Wysokość pomieszczeń: 4,4
Ogrzewanie: co-gazowe
Przeznaczenie: produkcyjne

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Tak
Media technologiczne: gaz
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
Oferujemy do sprzedaży obiekt produkcyjno- usługowy ( zakład produkcyjny )zlokalizowany w południowej części Częstochowy nieopodal ul Al. Wojska Polskiego. Nieruchomość gruntowa zabudowana , budynki produkcyjno- usługowo- magazynowe wraz z częścią biurowo- socjalną . Powierzchnia użytkowa budynku 1520 m2 Nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchni 3261mkw +2260 mkw Kształt działki jest regularny, zbliżony do prostokąta o szerokości około 42 m i średniej długości około 127 m, obszar działki jest płaski . Parking tuż przed budynkiem- dalej brama wjazdowa Nieruchomość w całości ogrodzona- teren wokół wyłożony kostką brukową (LIBET ) na podkładzie umożliwiającym przyjmowanie ciężkich ładunków . Teren stanowi - obszar z zabudową produkcyjną i usługową- Nieruchomość znajduje się w strefie budownictwa przemysłowego, bezpośrednie otoczenie nieruchomości cechuje się przeciętnym stopniem zurbanizowania, stanowią je głównie tereny zabudowy produkcyjno- usługowej. W bliskim sąsiedztwie zlokalizowane są liczne zakłady przemysłowe, wiele firm produkcyjno- usługowo- handlowych. Budynek produkcyjny budowany w lat 90- tych został rozbudowany o część produkcyjno- magazynową w 2001 r Działka w pełni uzbrojona posiada przyłączenie do sieci uzbrojenia terenu: ˇ Energia elektryczna ˇ Wodociąg miejski ˇ Kanalizacja miejska ˇ Gazociąg ˇ Centralne ogrzewanie ˇ Telekomunikacja Średnioważony stan techniczny budynku posadowionego na przedmiotowej nieruchomości określono jako dobry . Budynek cechuje się średnim stopniem zużycia technicznego i funkcjonalnego. Bezpośrednie połączenie z drogą krajową DK- 1 Warszawa - Katowice Odległość do autostrady - A- 1 3 km Cena sprzedaży netto : 3.440.000 zł + 23% Vat (791 200zł) Cena sprzedaży brutto : 4.231.200 zł Przedmiotowa nieruchomość znajduje się na obszarze nieobjętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Częstochowy . Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Częstochowy znajduje się w obszar ze produkcyjno- usługowy Uwaga :Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu KC , lecz ma charakter poglądowy i informacyjny. UWAGA! - Cena wskazana w ofercie jest tylko informacją o cenie szacunkowej i nie stanowi ona oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Cenę sprzedaży nieruchomości ustala się wyłącznie w drodze negocjacji według obowiązujących procedur.
1032-S018CW
Transakcja: wynajem (Obiekt komercyjny) Cena: 30898.00, Dzielnica: TYSIĄCLECIE, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1032-S018CW
Rodzaj lokalu: biurowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: TYSIĄCLECIE
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 883.00 m²
Pow. działki.: 1250 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: 2
Wysokość pomieszczeń:
Ogrzewanie: co-gazowe
Przeznaczenie: biurowe, usługowe

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.:
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
Do wynajęcia budynek biurowy z parkingiem Cały powierzchnia budynku to 882,79 m2, w tym parter 524,83 m2 i piętro 357,96 m2. Doskonała lokalizacja Budynek biurowy dwukondygnacyjny o wysokim standardzie z trzema niezależnymi wejściami. Na łączną powierzchnię składają się reprezentacyjne powierzchnie biurowe z gotowym funkcjonalnym podziałem, recepcją, salą konferencyjną i zapleczem socjalnym o wysokim standardzie wykończenia. Pomieszczenia klimatyzowane i wentylowane z rekuperacją, rozbudowana sieć teleinformatyczna LAN do każdego z pomieszczeń. Dodatkowo 26 stanowisk call center, własna serwerownia. Budynek ogrzewany z własnej nowoczesnej kotłowni gazowej. Najem od lipca 2021 r. na czas do uzgodnienia. Warunki przekazania: kaucja gwarancyjna, protokół zdawczo odbiorczy. Czynsz najmu powierzchni biurowej: 40,00 PLN/m2/miesiąc + VAT dodatkowo opłaty eksploatacyjne: za dostawę wody i odprowadzane ścieki, zużytą energię elektryczną, na podstawie refaktury, po stawkach dostawców i odbiorców tych mediów, na podstawie odczytu z podliczników. Najemca zawiera odrębna umowę na dostawę gazu i odbiór nieczystości, oraz ponosi koszty bieżącej eksploatacji klimatyzacji i wentylacji. W okresie zimowym koszty ewentualnego odśnieżania. Miejsca parkingowe: Teren zamknięty monitorowany, parking bezpośrednio przed budynkiem biurowym o powierzchni 1248m2, zapewniający swobodne parkowanie 45 pojazdów. Czynsz najmu powierzchni parkingowej: 4000,00 PLN/miesiąc + VAT Dodatkowo: Możliwość wykupu całego istniejącego wyposażenia lokali w postaci stołów, biurek,krzeseł, szaf itp. od dotychczasowego Najemcy.
1749-S028CS
Transakcja: sprzedaż (Lokal) Cena: 120000.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1749-S028CS
Rodzaj lokalu: usługowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 50.00 m²
Kondygnacja: piętro 1
Ilość pomieszczeń: 2
Standard: do adaptacji
Ogrzewanie: co-gazowe
Wysokość: 2,8
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: usługowe

OPIS DODATKOWY
Lokal w centrum miasta, na terenie obiektu wielolokalowego, frontowy, z wejsciem z parteru. Lokal BEZCZYNSZOWY, stanowi pełną własność, posiada Księgę Wieczystą. Składa się z dwóch pomieszczeń: sali na parterze o powierzchni 25m., na piętrze 25m., oraz toaleta. Okna metalowe, płytki na podlodze. Media: woda, prąd, kanalizacja, ogrzewanie do uzgodnienia centralne ogrzewanie gazowe lub inne. Zlokalizowany w pobliżu Alei, narozny co oznacza dobrą identyfikację i komunikację, dogodny parking. Dobra propozycja na prowadzenie działalności lub w celach komercyjnych pod wynajem.
1750-S028CS
Transakcja: sprzedaż (Lokal) Cena: 115000.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1750-S028CS
Rodzaj lokalu: usługowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 50.00 m²
Kondygnacja: piętro 1
Ilość pomieszczeń: 3
Standard: do adaptacji
Ogrzewanie: inne
Wysokość:
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: usługowe

OPIS DODATKOWY
Lokal w centrum miasta, na terenie obiektu wielolokalowego, frontowy, z wejsciem z parteru. Lokal BEZCZYNSZOWY, stanowi pełną własność, posiada Księgę Wieczystą. Składa się z dwóch pomieszczeń: sali na parterze o powierzchni 25m., na piętrze 25m., oraz toalety. Okna metalowe, płytki na podlodze. Media: woda, prąd, kanalizacja, ogrzewanie do uzgodnienia centralne ogrzewanie gazowe lub inne. Zlokalizowany w pobliżu Alei, dogodny parking. Dobra propozycja na prowadzenie działalności lub w celach komercyjnych pod wynajem.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

© METALURG 2011 STRONA GŁÓWNA O FIRMIE KONTAKT LINKI
Strona główna O firmie Oferta Nowe inwestycje Zgłoszenia Kontakt Domy Lokale Mieszkania Działki