BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI
przy SM METALURG

tel. 34 368-23-13
tel./fax: 34 368-22-72

e-mail: metalurg@czwa.pl
Transakcja
Rodzaj nieruchomości
Dzielnica
Dzielnica / miasto:
Powierzchnia m²  od 
 do 
Przedział cenowy  od 
 do 

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Biuro Obrotu Nieruchomościami działa przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Metalurg" od 1999 roku.

Siedziba Biura znajduje się w centrum Częstochowy przy ul. Nowowiejskiego 22.

Biuro prowadzone jest przez pośredników związanych z rynkiem nieruchomości od ponad dwudziestu lat. Posiadamy Licencje Zawodowe Pośredników w Obrocie Nieruchomościami o nr 2648 i 2660.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11E-BOK SM METALURG

5351-S008CW
Transakcja: wynajem (Obiekt komercyjny) Cena: 10500.00, Dzielnica: DĄBIE, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5351-S008CW
Rodzaj lokalu: usłu-handlowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: DĄBIE
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 419.32 m²
Pow. działki.: 1800 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: 1
Wysokość pomieszczeń: 3,3
Ogrzewanie: co-gazowe
Przeznaczenie: handlusługoe

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Tak
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
Nowoczesny obiekt komercyjny przy uczęszczanej drodze , położony w strefie przemysłowej. Parterowy z dwoma wejściami ,składajacy się z dwóch hal o pow ok 88,54mkw i 115,47mkw , wysokości 4m . magazynu 109,27 pomieszczeń socjalnych, toalety , pomieszczeń biurowych 42mkw.Podłoga niepylna, duży przydział mocy .wymiary bram wjazdowych do hali szer 2,94, x 2, 8 wysokość Obiekt zadbany , wygodna wybrukowana działka do parkowania z dwoma zjazdami.
5348-S008CW
Transakcja: wynajem (Obiekt komercyjny) Cena: 16000.00, Dzielnica: DĄBIE, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5348-S008CW
Rodzaj lokalu: hala
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: DĄBIE
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 1000.00 m²
Pow. działki.: 5000 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: parter
Wysokość pomieszczeń: 4,5
Ogrzewanie: co-gazowe
Przeznaczenie: bez ograniczeń

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Tak
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
Do wynajęcia hala wraz z pomieszeniami biurowym nadajca sie na produkcje lub magazyn . Posiada wszytkie media i zaplecze socjalne. Wysokość hali od 3m do 6m. Teren zamkniety z dużym wybrukowanym placem manewrowym . Wymiary bramy wjazdowej 2,8x2,6
5676-S001CS
Transakcja: sprzedaż (Lokal) Cena: 498000.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5676-S001CS
Rodzaj lokalu: usługowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 164.00 m²
Kondygnacja: parter
Ilość pomieszczeń: 3
Standard: wysoki
Ogrzewanie: co z sieci
Wysokość: 3
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: handlowe

OPIS DODATKOWY
Na sprzeaż lokal usługowo - biurowy - OKAZJA ! dobra cena ! Bezpośrednie wejście z chodnika ,zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego w rejonie Al. Kościuszki .Lokal składa się z sześciu pomieszczeń usłu.- biurowych oraz pomieszczenia socjalneo i wc. - W poblizu znajduje się ogólnodostępny parking . W 2011 roku przeprowadzony został remont lokalu. Na podłodze parkiet i gresem , oświetlenie rastrowe, alarm.Lokal wyposażony jest w ogrzewanie mieskie z sieci . Budynek po termomodernizacji. Uwaga ! Istnieje możliwość wynajmu lokalu. Czynsz najmu : 4500 PLN netto + opłaty licznikowe. Lokal idealny na Kancelarię Adwokacką lub NotarialnąBiuro Handlowe, Gabinet Lekarski, Biuro Rachunkowe , biuro, lecznicę, salon fryzjerski, kosmetyka, urody, rehabilitacja itp. Polecamy i zapraszamy do kontaktu - Posiadamy również inne lokale usługowe w atrakcyjnych lokalizacjach. informacja dodatkowe dla Pośredników - po stronie właściciela ( zakładka) UWAGA! - Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. info dla pośredników - właściciel: zakładka- dane dodatkowe
5683-S001CS
Transakcja: sprzedaż (Obiekt komercyjny) Cena: 4470000.00, Dzielnica: WISŁA GŁĘBCE, Miasto: WISŁA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5683-S001CS
Rodzaj lokalu: hotel
Miasto/gmina: WISŁA
Dzielnica/miasteczko: WISŁA GŁĘBCE
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 2137.00 m²
Pow. działki.: 4124 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: więcej
Wysokość pomieszczeń: 3
Ogrzewanie: brak
Przeznaczenie: hotelowe, apartament

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Tak
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
Hotel - pensjonat w stanie developerskim zamkniętym ,na planie sytuacyjnym ma kształt litery " L",składa się z dwóch budynków (skrzydeł ) usytuowany na zboczu góry , w zacisznym miejscu. - Pow. użytkowa - 2137.19 m2 - Pow. zabudowy - 681.5 m2 - Kubatura - 7628 m3 - Pow. działki 4124 m2 Uzbrojenie terenu - - Sieć wodociągowa , Przyłącze gazowe na teren działki doprowadzono do budynku .Do budynku została doprowadzona napowietrzna linia nn. Budynek posiada odprowadzenie ścieków do istniejącego bezodpływowego zbiornika ścieków Stolarka okienna typu "Euro" ,częsiowo do wymiany - Tynki wewnętrzne cementowo - wapienne kat. III. w części gipsowane Poddasza wykończone płytami suchego : - ściany - płytą grub. 12.5 mm, - sufity - płytą grub. 9.5 mm. - Tynki zewnętrzne , zgodnie z proj. elewacji wg. systemu Kabe. - część ścian wyłożona boazerią drewnianą , sosnową wg. proj. elewacji. Orynnowanie wg. systemu Marley. Parapety zewnętrzne z powlekanej blachy aluminiowej. Pozostałe obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej gr. 0,6 mm. Instalacje elektryczna ,wodno- kanalizacyjna ,teleinformatyczna rozprowadzona , Istnieje możliwość powiększenia terenu i inwestycji poprzez dokupienia sąsiedniej działki .. Cena netto : 4 470 000,00 PLN + podatek VAT (23 % ) UWAGA! - Cena wskazana w ofercie jest tylko informacją o cenie szacunkowej i nie stanowi ona ceny w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Cenę sprzedaży nieruchomości ustala się wyłącznie w drodze prowadzonego postępowania według obowiązujących procedur.
Transakcja: sprzedaż (Obiekt komercyjny) Cena: 2490000.00, Dzielnica: DŹBÓW, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1066-S018CS
Rodzaj lokalu: usłu-handlowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: DŹBÓW
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 793.00 m²
Pow. działki.: 3896 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: 2
Wysokość pomieszczeń:
Ogrzewanie: co-węglowe
Przeznaczenie: handlowe, biurowe

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Nie
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
Sprzedam nieruchomość zabudowana budynkiem usługowo – handlowym na działce o powierzchni 3896m2, szerokiej 53 metrów od ulicy. - forma własności WŁASNOŚĆ Nieruchomość usytuowany przy głównej drodze w centrum Dźbowa, tuż przed rondem, (droga wojewódzka o nr 908 i oznaczeniu KD- Z1) Budynek wolnostojący wybudowany w 1997/98, rozbudowany w 2010r z przeznaczeniem na usługi , handel, biura, gastronomię itp Powierzchnia całkowita budynku 793,4mkw, użytkowa 660,2mkw Parter o pow 325mkw obejmuje lokale usługowe oraz handlowe Poddasze o pow 335mkw to sala przyjęć, jest to duża, otwarta przestrzeń i pomieszczenia związane z prowadzeniem tej działalności gastronomicznej Cena 24900 000 zł W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, w całości oznaczona symbolem U/P5, 1) Przeznaczenie podstawowe: zabudowa usługowa; 2) Przeznaczenie dopuszczalne: a) zabudowa produkcyjna, b) urządzenia infrastruktury technicznej; 3) Warunki, parametry i wskaźniki zagospodarowania terenu: a) teren przeznaczony dla lokalizacji zabudowy usługowej, tworzącej centrum usługowe dzielnicy, w tym obiektów handlowych, z dopuszczeniem lokalizacji handlu hurtowego, b) lokalizacja zabudowy produkcyjnej wyłącznie jako zabudowy towarzyszącej zabudowie o przeznaczeniu podstawowym, z dopuszczeniem lokalizacji obiektów produkcyjnych w południowej części terenu, c) wyklucza się lokalizację obiektów tymczasowych; d) wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej - do 0,30, e) udział powierzchni biologicznie czynnej minimalnie 20% powierzchni działki budowlanej; 4) Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy: Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana – doskonały dojazd do Autostrady A1 (3 minuty) a więc szybkie połączenie ze Śląskiem, lotniskiem i w drugą stronę Łódź, Warszawa i dalej Do centrum Częstochowy 10- 15 minut Wygodny dostęp do DK 46 na Opole Na podkreślenie zasługuje fakt, że z przodu lokalu jest duży zadbany parking, w całości wyłożony kostka brukowa. Media w budynku: prąd w tym siła, woda, kanalizacja, wkrótce gaz Obiekt obecnie w całości wynajęty generujący stały dochód miesięczny Zapraszam do oglądania Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

© METALURG 2011 STRONA GŁÓWNA O FIRMIE KONTAKT LINKI
Strona główna O firmie Oferta Nowe inwestycje Zgłoszenia Kontakt Domy Lokale Mieszkania Działki