BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI
przy SM METALURG

tel. 34 368-23-13
tel./fax: 34 368-22-72

e-mail: metalurg@czwa.pl
Transakcja
Rodzaj nieruchomości
Dzielnica
Dzielnica / miasto:
Powierzchnia m²  od 
 do 
Przedział cenowy  od 
 do 

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Biuro Obrotu Nieruchomościami działa przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Metalurg" od 1999 roku.

Siedziba Biura znajduje się w centrum Częstochowy przy ul. Nowowiejskiego 22.

Biuro prowadzone jest przez pośredników związanych z rynkiem nieruchomości od ponad dwudziestu lat. Posiadamy Licencje Zawodowe Pośredników w Obrocie Nieruchomościami o nr 2648 i 2660.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20E-BOK SM METALURG

5194-S001CW
Transakcja: wynajem (Lokal) Cena: 5500.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5194-S001CW
Rodzaj lokalu: handlowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 131.00 m²
Kondygnacja: parter
Ilość pomieszczeń: 4
Standard: wysoki
Ogrzewanie: co-gazowe
Wysokość: 4
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: gastronomiczne

OPIS DODATKOWY
Jeżeli planują Państwo uruchomienie własnej kawiarni, cukierni czy restauracji to ta oferta jest dla Państwa! Lokal gastronomiczny w Centrum Częstochowy znajduje się w dobrze widocznym miejscu przy jednej z głównych ulic w niedalekiej odległości Placu Biegańskiego. Mieści się w odrestaurowanej kamienicy, po generalnym remoncie. Przez ostatniego najemcę wykorzystywany był lokal gastronomiczny ( zmiana sposobu użytkowania) w pełni dostosowany do prowadzenia takiej działalności . Powierzchnia całkowita 131 m2 w której skład wchodzi; 60m2 sala konsumpcyjna, 57 m2 kuchnia i zaplecze , możliwa własna dowolna aranżacja wnętrza .Bardzo dobrze przygotowana powierzchnia pod kuchnię . Lokal posiada duże witryny,wysokość pomieszczeń 3- 4 m. Lokal w stanie do użytkowania , łazienki w pełni wykończone i wyposażone w armaturę. Na ścianach gładzie ( do odświeżenia ), sufit podwieszany , w całym lokalu płytki na podłogach . - Klimatyzacja (jednostki wewnętrzne i zewnętrzne), wentylacja. Wszystkie instalacje nowe. - Czynsz najmu netto 6500 PLN + stawka VAT 23 % + opłaty eksploatacjne . lub 5500 PLN ( plus jednorazowy zwrot nakładów związanych z adaptacją lokalu ) Przedstawiona informacja w ogłoszeniu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Transakcja: sprzedaż (Lokal) Cena: 1060000.00, Dzielnica: PARKITKA, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 6010-S003CS
Rodzaj lokalu: biurowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: PARKITKA
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 196.70 m²
Kondygnacja: parter
Ilość pomieszczeń: 7
Standard: luksusowy
Ogrzewanie: co-gazowe
Wysokość:
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: biurowe

OPIS DODATKOWY
Polecamy do sprzedaży komfortowy lokal biurowy wykończony w 2017 r na podstawie koncepcji cenionego projektanta wnętrz. Lokal umiejscowiony jest w budynku z 2013 w dzielnicy Parkitka. Materiały wykończeniowe najwyższej jakości. Elementy składowe lokalu : główna przestrzeń biurowa typu openspace na 19 stanowisk ( 85,9m2), sala konferencyjna ( showroom - 25,4m2), gabinet( 12,3m2), aneks kuchenny( 10,8m2), serwis( 13,1m2), magazyn( 6,5m2), łazienka( 5,3m2), toaleta damska( 1,8m2), toaleta męska( 1,8m2), archiwum/szatnia( 26,7m2), pom. porządkowe( 4,1m2) W lokalu instalacja alarmowa, klimatyzacja, sieć IT, monitoring , RTV, dodatkowo dwa stanowiska garażowe w podziemnym garażu. Ogrzewanie - piec dwufunkcyjny gazowy. Duża ilość miejsc parkingowych przed lokalem. Wyposażenie w postaci zabudowy stałej oraz biurek i krzeseł w cenie. Oferta godna polecenia skierowana do wymagających klientów, ceniących jakość i prestiż.
5192-S001CS
Transakcja: sprzedaż (Lokal) Cena: 480000.00, Dzielnica: PÓŁNOC, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5192-S001CS
Rodzaj lokalu: handlowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: PÓŁNOC
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 178.00 m²
Kondygnacja: parter i piwnica uży
Ilość pomieszczeń: 6
Standard: do adaptacji
Ogrzewanie: co z sieci
Wysokość: 3,0
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: handlowe

OPIS DODATKOWY
Do sprzedaży lokal handlowy na osiedlu " Północ" usytuowany w kompleksie handlowym . W obiekcie funkcjonują sklepy i firmy usługowe .Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka . Frontowa część lokalu o powierzchni 101 m kw położona na parterze. 76 m kw stanowi powierzchnia na poziomie (- 1) połączona wewnętrzną komunikacją z parterem oraz pasażem . Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: ogrzewanie z sieci miejskiej (opomiarowane ) wodno - kanalizacyjna ,wentylację elektryczną oraz teletechniczną. .Wysokość lokalu 3 m. Istnieje możliwość adaptacji lokalu według wymagań i preferencji . Lokal o powierzchni całkowitej 177 m kw . Powierzchnia handlowa z przestronnymi witrynami zapewnia znakomity dostęp do światła dziennego znajduje się od strony zachodniej na parterze budyku. Cały kompleks jest ocieplony , doinwestowany, dobrze utrzymany i nie wymaga dodatkowych nakładów. Lokal posiada cztery niezależne wejścia , dwa z chodnika od frontu i dwa z pasażu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się linia tramwajowa z której odjeżdżają wszystkie tramwaje odjeżdżające z osiedla Północ oraz autobusy . W okolicy znajduje się ogólnodostępny parking . Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego. Zapraszam osoby zainteresowane. Więcej podobnych ofert lokali do sprzedaży i najmu na terenie miasta Częstochowy znajdziecie Państwo w naszej bazie . UWAGA! - Cena wskazana w ofercie jest tylko informacją o cenie szacunkowej i nie stanowi ona oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Cenę sprzedaży nieruchomości ustala się wyłącznie w drodze negocjacji według obowiązujących procedur.
5189-S001CS
Transakcja: sprzedaż (Lokal) Cena: 750000.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5189-S001CS
Rodzaj lokalu: handlowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 290.00 m²
Kondygnacja: parter
Ilość pomieszczeń: 6
Standard: wysoki
Ogrzewanie: co z sieci
Wysokość: 3
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: handlowe

OPIS DODATKOWY
Na sprzedaż lokal handlowo- usługowyo łącznej powierzchni 290 m kw. usytuowany w samym centrum przy , przy ruchliwym skrzyżowaniu Al.NMP I Al.Kościuszki Mieści się na parterze w budynku mieszkaniowym z przeznaczeniem na działalność handlowo - usługową . Jest to narożny lokal bardzo dobrze wyeksponowany, posiada witryny z trzech stron. Lokal posiada dwa wejścia z bezposrednio z chodnika . Wysokość lokalu to ponad 3m. Lokal jest po kapitalnym remocie przeprowadzonym w 2012 roku ;bardzo dobrze doświetlony; wysoki standard. - Znakomicie nadaje się pod inwestycje jak i do prowadzenia własnej działalności. - W poblizu znajduje się ogólnodostępny płatny parking . UWAGA! - Cena wskazana w ofercie jest tylko informacją o cenie szacunkowej i nie stanowi ona oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Cenę sprzedaży nieruchomości ustala się wyłącznie w drodze negocjacji według obowiązujących procedur.
5188-S001CS
Transakcja: sprzedaż (Lokal) Cena: 360000.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5188-S001CS
Rodzaj lokalu: biurowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 164.00 m²
Kondygnacja: parter
Ilość pomieszczeń: 3
Standard: wysoki
Ogrzewanie: co z sieci
Wysokość: 3
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: handlowe

OPIS DODATKOWY
Na sprzedaż lokal usługowo - biurowy z wejściem bezpośrednio z chodnika o powierzchni 164 m kw . Zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego w rejonie Al. Kościuszki i Al. NMP . Lokal składa się z sześciu pomieszczeń usłu.- biurowych oraz pomieszczenia socjalnego i wc. W poblizu znajduje się ogólnodostępny parking . W 2011 roku przeprowadzony został remont lokalu. Na podłodze parkiet i gress , oświetlenie rastrowe, alarm.Lokal wyposażony jest w ogrzewanie z sieci miejskiej . Budynek po termomodernizacji. Lokal idealny na kancelarię , przedstawicielstwo, biuro handlowe, gabinety itp. Polecamy i zapraszamy do kontaktu UWAGA! - Cena wskazana w ofercie jest tylko informacją o cenie szacunkowej i nie stanowi ona oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Cenę sprzedaży nieruchomości ustala się wyłącznie w drodze negocjacji według obowiązujących procedur. info dla pośredników - właściciel: zakładka- dane dodatkowe
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

© METALURG 2011 STRONA GŁÓWNA O FIRMIE KONTAKT LINKI
Strona główna O firmie Oferta Nowe inwestycje Zgłoszenia Kontakt Domy Lokale Mieszkania Działki