BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI
przy SM METALURG

tel/fax: 48 34 368-22-72
tel.: 48 34 368-23-13

e-mail: metalurg@czwa.pl
Transakcja
Rodzaj nieruchomości
Dzielnica
Dzielnica / miasto:
Powierzchnia m²  od 
 do 
Przedział cenowy  od 
 do 

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Biuro Obrotu Nieruchomościami działa przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Metalurg" od 1999 roku.

Siedziba Biura znajduje się w centrum Częstochowy przy ul. Wierzbowej 12A.

Biuro prowadzone jest przez pośredników związanych z rynkiem nieruchomości od ponad dwudziestu lat. Posiadamy Licencje Zawodowe Pośredników w Obrocie Nieruchomościami o nr 2648 i 2660.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8E-BOK SM METALURG

6015-S001CW
Transakcja: wynajem (Lokal) Cena: 2600.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 6015-S001CW
Rodzaj lokalu: usługowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 143.55 m²
Kondygnacja: piętro 1
Ilość pomieszczeń: 3
Standard: do remontu
Ogrzewanie: co z sieci
Wysokość: 3,80
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: handlowe; usługowe

OPIS DODATKOWY
Niezależny lokal usługowy zlokalizowany w Centrum Handlowym w atrakcyjnym miejscu przy Starym Rynku . Do wykorzystania na cele biurowe bądź usługi. Lokal mieści się na I piętrze z niezależnym wejściem z parteru z płyty Starego Rynku . Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Rossmana ,sieci spożywcej , sklepów i butików oferujących różnorodne usługi. W skład lokalu wchodzą :- 2 obszerne pomieszczenia biurowe - holl wejściowy z aneksem kuchennym ; węzeł sanitarny - 2 WC, Całodobowy, swobodny dostęp do lokalu przez 7 dni w tygodniu niezależną klatką schodową . Czynsz najmu to cena 2600 PLN/m netto.+ VAT .Najemca dodatkowo będzie ponosił opłaty administracyjne i koszty eksploatacyjne wg. zużycia . Lokal posiada duże witryny , budynek dobrze ocieplony . W kompleksie rozpoczęto remont .Zamontowano nowe witryny (profile aluminiowe z szybami bezpiecznymi ) od strony Starego Rynku . Lokal wymaga adaptacji pod własne potrzeby . Wyposażony jest we wszystkie media ( z wyjątkiem gazu ) . Do budynku doprowadzony jest światłowód.- Możliwe jest zainstalowanie dowolnej ilości linii telefonicznych oraz indywidualnych łączy internetowych. Lokal do wynajęcia w bardzo atrakcyjnej cenie! Właściciel dopuszcza opcjonalnie możliwośc do podnajmu. W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt . UWAGA! Czynsz najmu wskazany w ofercie jest tylko informacją o czynszu szacunkowym i nie stanowi on oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Informacje dodatkowe dla Pośredników - po str. właściciela
6020-S001CW
Transakcja: wynajem (Lokal) Cena: 29000.00, Dzielnica: STRADOM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 6020-S001CW
Rodzaj lokalu: usługowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: STRADOM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 700.00 m²
Kondygnacja: 3
Ilość pomieszczeń: 29
Standard: przeciętny
Ogrzewanie: co-gazowe
Wysokość:
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: usługowe

OPIS DODATKOWY
Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu obiektu zbiorowego zamieszkania. Budynek położony niedaleko ul Jagiellońskiej w dzielnicy Stradom , w pobliżu zjazdu z autostrady A1 oraz blisko drogi ekspresowej DK1 . Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości umożliwia dobry dojazd zarówno do Centrum Częstochowy jak i innych miejscowości , zatem może stanowić dobrą bazę noclegową . IV- kondygnacyjny budynek został wybudowany w 2000 roku i jest po termomodernizacji . Na parterze znajdują się: recepcja, część wspólna, oraz sala restauracyjna z kuchnią i zapleczem. Część parteru przeznaczona pod gastronomię jest wynajęta przez zewnętrzny podmiot. Budynek posiada łącznie 23 pokoje z łazienkami . Na II piętrze znajduje się sala konferencyjna oraz pomieszczenie barowe. Przed budynkiem ogólnodostępny parking wyłożony kostką brukową . W sąsiedztwie obiektu znajduje się w otoczeniu osiedla domów jednorodzinnych i Głównej Szkoły Pożarniczej . Minimalny okres najmu: 12 miesięcy. CZYNSZ NAJMU ( bez części gastronomicznej) : 29 000 PLN/netto plus podatek VAT i koszty eksploatacyjne związane z utrzymaniem budynku Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację obiektu. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
6042-S001CW
Transakcja: wynajem (Lokal) Cena: 74200.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 6042-S001CW
Rodzaj lokalu: biurowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 2650.00 m²
Kondygnacja: 5
Ilość pomieszczeń: jest.
Standard: wysoki
Ogrzewanie: co-gazowe
Wysokość:
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: biurowe

OPIS DODATKOWY
Samodzielny biurowiec klasy B+ położony w ścisłym centrum Częstochowy z dobrze rozwiniętą w pobliżu siecią komunikacji miejskiej. Biurowiec charakteryzuje ciekawa architektura oraz wysoki standard wykończenia, w pełni dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Powierzchnia całkowita do wynajęcia ok. 2650 m2. Lokale biurowe mają wysokość w świetle 3 m są dobrze doświetlone światłem dziennym . Na każdym piętrze łazienki i pomieszczenia socjalne . Na chwilę obecną układ pomieszczeń to podział na pokoje 70% powierzchni i układ open space w pozostałe części . Istnieje możliwość otwarcia przestrzeni wg własnej aranżacji wnętrza wyburzając ścianki działowe, wykończenie w zakresie indywidualnych ustaleń po konsultacji z architektem właściciela . Każde piętro obsługuje winda o dopuszczalnym udźwigu 8 osób oraz klatka schodowa . Recepcja na parterze. Miejsca parkingowe pod budynkiem i na dziedzińcu . Teren zamknięty i monitorowany! W budynku istnieje pomieszczenie serwerowni i archiwum . Czynsz najmu wynosi 28zł netto/m2 + opłaty (media płatne według zużycia) . Kaucja/gwarancja bankowa. Dostępne moduły: - parter : 525,58 m 2 - piętro 1: 613,02 m 2 - piętro 2: 343,37 m 2 - piętro 3: 341,43 m 2 - piętro 4: 340,95 m 2 zapraszamy do kontaktu i na prezentacje powierzchni po wcześniejszym umówieniu .
1996-S007CS
Transakcja: sprzedaż (Lokal) Cena: 499000.00, Dzielnica: RAKÓW-ZACHÓD, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1996-S007CS
Rodzaj lokalu: usługowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: RAKÓW-ZACHÓD
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 77.50 m²
Kondygnacja: parter
Ilość pomieszczeń: 4
Standard: do adaptacji
Ogrzewanie: co z sieci
Wysokość: 2,70
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: usługowe biurowe

OPIS DODATKOWY
Lokal użytkowy na parterze budynku wielorodzinnego , wieloklatkowego , na osiedlu Wrzosowiak , lokal nadaje się na działalnośc usługową , przystodowany na usługi fryzjerskie , jest również możliwość zmiany sposobu użytkowania na lokal mieszkalny lub dwa mniejsze lokale mieszkalne (taki był stan pierwotny) czynsz miesięczny ok.1275zł (w tym ogrzewanie , oraz zaliczka za zużycie wody)
1994-S007CS
Transakcja: sprzedaż (Obiekt komercyjny) Cena: 690000.00, Dzielnica: TYSIĄCLECIE, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1994-S007CS
Rodzaj lokalu: hostel
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: TYSIĄCLECIE
Ulica: OBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 200.00 m²
Pow. działki.: 216 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: więcej
Wysokość pomieszczeń: 2,6
Ogrzewanie: co-gazowe
Przeznaczenie: mieszkalne, hostel

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Nie
Zaplecze magazyn.: Nie
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży szeregówki (hostel) Nieruchomość typu szeregówka, środkowa, o powierzchni użytkowej 140 m/kw, całkowitej 200 m/kw. Położona w dzielnicy Tysiąclecia, bardzo dobra lokalizacja, blisko szkoły, przedszkola, szpital, sklepy, komunikacja miejska. Szeregówka została przerobiona na hostel, dając następujące mozliwości: Docelowo może być 21 łóżek pojedynczych w 8 pokojach. Kuchnia, pralnia, dwie ubikacje, trzy łazienki z ubikacjami, w garażu bilard. Ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym, duży bojler na wodę. Nieruchomość inwestycyjna przynosząca dochody.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8

© METALURG 2011 STRONA GŁÓWNA O FIRMIE KONTAKT LINKI
Strona główna O firmie Oferta Nowe inwestycje Zgłoszenia Kontakt Domy Lokale Mieszkania Działki