BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI
przy SM METALURG

tel/fax: 48 34 368-22-72
tel.: 48 34 368-23-13

e-mail: metalurg@czwa.pl
Transakcja
Rodzaj nieruchomości
Dzielnica
Dzielnica / miasto:
Powierzchnia m²  od 
 do 
Przedział cenowy  od 
 do 

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Biuro Obrotu Nieruchomościami działa przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Metalurg" od 1999 roku.

Siedziba Biura znajduje się w centrum Częstochowy przy ul. Wierzbowej 12A.

Biuro prowadzone jest przez pośredników związanych z rynkiem nieruchomości od ponad dwudziestu lat. Posiadamy Licencje Zawodowe Pośredników w Obrocie Nieruchomościami o nr 2648 i 2660.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8E-BOK SM METALURG

2008-S007CS
Transakcja: sprzedaż (Obiekt komercyjny) Cena: 1900000.00, Dzielnica: STRZELCE WIELKIE, Miasto: STRZELCE WIELKIE
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 2008-S007CS
Rodzaj lokalu: hala- usługowo-produ
Miasto/gmina: STRZELCE WIELKIE
Dzielnica/miasteczko: STRZELCE WIELKIE
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 500.00 m²
Pow. działki.: 25500 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: 1
Wysokość pomieszczeń: 5
Ogrzewanie: co-węglowe
Przeznaczenie: handlowe,produkcyjne

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Tak
Media technologiczne: brak
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości: Hala produkcyjno- usługowo- handlowa. Wysokość hali 5 metrów. Powierzchnia 480 m/kw, długość 40 szerokość 12 metrów. Kryta blachą, dach typu wiązar, zaplecze socjalno- biurowe. Działko o powierzchni 25500 m/kw, szerokość 75 metrów. Budynek daje bardzo dużo możliwość użytkowych jak również możliwość rozbudowy, dojazd drogą asfaltową. Możliwość prowadzenia warsztatu samochodowego, produkcji mebli lub innego rodzaju produkcji, możliwość wykorzystania na salę przyjęć okolicznościowych. Cicha spokojna okolica. Oznaczenie w palnie 2MNU. Działka zabudowany budynkiem mieszkalnym nadającym sie do zamieszkania, oraz trzema garażami, teren wybrukowany, zagospodarowany. Idealne nieruchomość do prowadzenia różnego rodzaju działalności i jednoczesnego mieszkania.
6048-S001CW
Transakcja: wynajem (Lokal) Cena: 12362.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 6048-S001CW
Rodzaj lokalu: biurowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 343.43 m²
Kondygnacja: 4
Ilość pomieszczeń: jest.
Standard: wysoki
Ogrzewanie: co-gazowe
Wysokość: 3
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: biurowe

OPIS DODATKOWY
Powierzchnia najmu 343,43 mkw – biurowa Zlokalizowana jest na III piętrze budynku biurowo- usługowego . Budynek ma sześć kondygnacji , w tym pięć nadziemnych i jedna podziemna. Obiekt ten wpisuje się w nowoczesną przestrzeń biurową ścisłego Centrum Częstochowy . Lokalizacja zapewnia dobrą komunikację z poszczególnymi dzielnicami . Obecnie piętro to jest podzielone w układzie gabinetowym - istnieje możliwość większego otwarcia przestrzeni . W każdy pokoju są okna rozwiewno- uchylne , które umożliwią doskonałe doświetlenie powierzchni biurowej naturalnym światłem. Na piętrze dostępny jest niezależny węzeł sanitarny i pomieszczenie socjalne przynależne tej kondygnacji. Standard wykończenia: okablowanie telefoniczne ,okablowanie komputerowe ,wentylacja, ściany malowane , oświetlenie, system okablowania elektrycznego, kontrola dostępu do lokalu ,certyfikowany system przeciwpożarowy ,czujniki dymu ,rolety zewnętrzne elektryczne ,kotłownia gazowa ,układ wody lodowej . Najemca oprócz czynszu będzie ponosił opłaty eksploatacyjne . Czynsz najmu wskazany w ofercie jest tylko informacją o czynszu szacunkowym i nie stanowi on oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Informacje dodatkowe dla Pośredników - po str. właściciela Możliwy wynajem powierzchni całego piętra . Lokal dostępny od lipca 2024 roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowej oraz na prezentację powierzchni . Uwaga! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
6042-S001CW
Transakcja: wynajem (Lokal) Cena: 74200.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 6042-S001CW
Rodzaj lokalu: biurowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 2650.00 m²
Kondygnacja: 5
Ilość pomieszczeń: jest.
Standard: wysoki
Ogrzewanie: co-gazowe
Wysokość: 3
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: biurowe

OPIS DODATKOWY
Samodzielny biurowiec klasy B+ położony w ścisłym centrum Częstochowy z dobrze rozwiniętą w pobliżu siecią komunikacji miejskiej. Biurowiec charakteryzuje ciekawa architektura oraz wysoki standard wykończenia, w pełni dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Powierzchnia całkowita do wynajęcia ok. 2650 m2. Lokale biurowe mają wysokość w świetle 3 m są dobrze doświetlone światłem dziennym . Na każdym piętrze łazienki i pomieszczenia socjalne . Na chwilę obecną układ pomieszczeń to podział na pokoje 70% powierzchni i układ open space w pozostałe części . Istnieje możliwość dodatkowego otwarcia przestrzeni wg własnej aranżacji wnętrza , poprzez usunięcie częśći ścianrek dzialowych. Wszelkie ewentualne zmiany po konsultacji z architektem właściciela . Każde piętro obsługuje winda o dopuszczalnym udźwigu 8 osób oraz klatka schodowa . Miejsca parkingowe przy budynku oraz na dziedzińcu ( w ograniczonym zakresie). Możliwość korzystania z ogólnodostępnych miejsc parkingowych. W budynku istnieje pomieszczenie serwerowni i archiwum . Czynsz najmu wynosi w przypadku wynajęcia całego budynku - 28zł netto/m2 + opłaty (media płatne według zużycia) . Kaucja/gwarancja bankowa. Czynsz najmu wskazany w ofercie jest tylko informacją o czynszu szacunkowym i nie stanowi on oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Informacje dodatkowe dla Pośredników - po str. właściciela Istnieje również możliwość wynajęcia poszczególnych kondygnacji , o powierzchniach i czynszu netto podanych poniżej w zestawieniu: Dostępne moduły: - parter : 525,58 m 2 x 38,00 zł/ 1 m 2 netto - piętro I: 613,02 m 2 x 35,00 zł/ 1 m 2 netto - piętro II : 343,37 m 2 x 36,00 zł/ 1 m 2 netto - piętro IV: 341,43 m 2 x 36,00 zł/ 1 m 2 netto - piętro 4: 340,95 m 2 x 35,00 zł/ 1 m 2 netto zapraszamy do kontaktu i na prezentacje powierzchni po wcześniejszym umówieniu . Obiekt z możliwością wynajęcia od 01.07.2024 r. Uwaga! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
6015-S001CW
Transakcja: wynajem (Lokal) Cena: 2300.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 6015-S001CW
Rodzaj lokalu: usługowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 143.55 m²
Kondygnacja: piętro 1
Ilość pomieszczeń: 3
Standard: do remontu
Ogrzewanie: co z sieci
Wysokość: 3,80
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: handlowe; usługowe

OPIS DODATKOWY
Niezależny lokal usługowy zlokalizowany w Centrum Handlowym w atrakcyjnym miejscu przy Starym Rynku . Do wykorzystania na cele biurowe bądź usługi. Lokal mieści się na I piętrze z niezależnym wejściem z parteru z płyty Starego Rynku . Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Rossmana ,sieci spożywcej , sklepów i butików oferujących różnorodne usługi. W skład lokalu wchodzą :- 2 obszerne pomieszczenia biurowe - holl wejściowy z aneksem kuchennym ; węzeł sanitarny - 2 WC, Całodobowy, swobodny dostęp do lokalu przez 7 dni w tygodniu niezależną klatką schodową . Czynsz najmu to cena 2600 PLN/m netto.+ VAT .Najemca dodatkowo będzie ponosił opłaty administracyjne na rzecz sp. i koszty eksploatacyjne wg. zużycia . Lokal posiada duże witryny , budynek dobrze ocieplony . Czynsz najmu wskazany w ofercie jest tylko informacją o czynszu szacunkowym i nie stanowi on oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W kompleksie rozpoczęto remont .Zamontowano nowe witryny (profile aluminiowe z szybami bezpiecznymi ) od strony Starego Rynku . Lokal wymaga adaptacji pod własne potrzeby . Wyposażony jest we wszystkie media ( z wyjątkiem gazu ) . Do budynku doprowadzony jest światłowód.- Możliwe jest zainstalowanie dowolnej ilości linii telefonicznych oraz indywidualnych łączy internetowych. Lokal do wynajęcia w bardzo atrakcyjnej cenie! Właściciel dopuszcza opcjonalnie możliwośc do podnajmu. W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt . UWAGA! Czynsz najmu wskazany w ofercie jest tylko informacją o czynszu szacunkowym i nie stanowi on oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Informacje dodatkowe dla Pośredników - po str. właściciela
1994-S007CS
Transakcja: sprzedaż (Obiekt komercyjny) Cena: 690000.00, Dzielnica: TYSIĄCLECIE, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1994-S007CS
Rodzaj lokalu: hostel
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: TYSIĄCLECIE
Ulica: OBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 200.00 m²
Pow. działki.: 216 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: więcej
Wysokość pomieszczeń: 2,6
Ogrzewanie: co-gazowe
Przeznaczenie: mieszkalne, hostel

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Nie
Zaplecze magazyn.: Nie
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży szeregówki (hostel) Nieruchomość typu szeregówka, środkowa, o powierzchni użytkowej 140 m/kw, całkowitej 200 m/kw. Położona w dzielnicy Tysiąclecia, bardzo dobra lokalizacja, blisko szkoły, przedszkola, szpital, sklepy, komunikacja miejska. Szeregówka została przerobiona na hostel, dając następujące mozliwości: Docelowo może być 21 łóżek pojedynczych w 8 pokojach. Kuchnia, pralnia, dwie ubikacje, trzy łazienki z ubikacjami, w garażu bilard. Ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym, duży bojler na wodę. Nieruchomość inwestycyjna przynosząca dochody.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8

© METALURG 2011 STRONA GŁÓWNA O FIRMIE KONTAKT LINKI
Strona główna O firmie Oferta Nowe inwestycje Zgłoszenia Kontakt Domy Lokale Mieszkania Działki