BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI
przy SM METALURG

tel. 34 368-23-13
tel./fax: 34 368-22-72

e-mail: metalurg@czwa.pl
Transakcja
Rodzaj nieruchomości
Dzielnica
Dzielnica / miasto:
Powierzchnia m²  od 
 do 
Przedział cenowy  od 
 do 

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Biuro Obrotu Nieruchomościami działa przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Metalurg" od 1999 roku.

Siedziba Biura znajduje się w centrum Częstochowy przy ul. Nowowiejskiego 22.

Biuro prowadzone jest przez pośredników związanych z rynkiem nieruchomości od ponad dwudziestu lat. Posiadamy Licencje Zawodowe Pośredników w Obrocie Nieruchomościami o nr 2648 i 2660.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19E-BOK SM METALURG

1502-S028CW
Transakcja: wynajem (Lokal) Cena: 1150.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1502-S028CW
Rodzaj lokalu: biurowo-handlowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 75.00 m²
Kondygnacja: piętro 2
Ilość pomieszczeń: 3
Standard: wysoki
Ogrzewanie: co-gazowe
Wysokość: 2.87
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: handlowo-biurowe

OPIS DODATKOWY
Lokal znajduje się w budynku, w którym funkcjonują inne lokale usługowe- obiekt frontowy. Przed obiektem są miejsca parkingowe. Obiekt po gruntownym remoncie, odnowiona elewacja zewnętrzna, nowe okna, nowa stolarka drzwiowa, nowe płytki na podłogach,sciany gipsowane, sufity podwieszane, oswietlenie halogenowe. Łazienki w płytkach. w lokalu jest pomieszczenie na aneks kuchenny. Estetyczna klatka schodowa i elewacja zewnętrzna. Media: woda, prąd, gaz, prąd. Centralne ogrzewanie gazowe płatne rw sezonie grzewczym, ryczałtowo, w sezonie grzewczym 8zł/m powierzchni. Powierzchnia lokalu około 75m, składająca się z 3 pomieszczeń w amfiladzie przedzielonych ścianami gipsowymi. Mozliwość umieszczenia reklamy od strony ulicy o dużym natezeniu ruchu samochodowego.
1674-S007CW
Transakcja: wynajem (Lokal) Cena: 9000.00, Dzielnica: RAKÓW-ZACHÓD, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1674-S007CW
Rodzaj lokalu: usługowy , biurowy ,
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: RAKÓW-ZACHÓD
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 199.00 m²
Kondygnacja: parter
Ilość pomieszczeń: 7
Standard: wysoki
Ogrzewanie: co z sieci
Wysokość: 3m
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: usługowe

OPIS DODATKOWY
Nowy, przestronny lokal , wykończony w wysokim standardzie , przygotowany na przychodnie lekarską , nadający sie na usługi , gabinety lekarskie , kosmetykę , inną działalność medyczną , biura , nieuciążliwy handel , w doskonałej lokalizacji , w dużym skupisku bloków wielorodzinnych , z własnym parkingiem , w pobliżu lokalu znajduje się hala targowa Jagielończycy , nowo budowana galeria handlowa , lokal z bliskim dostępem do trasy DK1, doskonale skomunikaowany z centrum miasta.
1487-S028CS
Transakcja: sprzedaż (Obiekt komercyjny) Cena: 399000.00, Dzielnica: NOWA WIEŚ, Miasto: POCZESNA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1487-S028CS
Rodzaj lokalu: produkcyjny i magazy
Miasto/gmina: POCZESNA
Dzielnica/miasteczko: NOWA WIEŚ
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 250.00 m²
Pow. działki.: 1636 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: 1
Wysokość pomieszczeń: 5
Ogrzewanie: co- eko groszek
Przeznaczenie: produkcyjne, magazyn

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Tak
Media technologiczne: brak
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
OBIEKT HALI PRODUKCYJNO- MAGAZYNOWEJ Z CZĘŚCIĄ BIUROWĄ I ZAPLECZEM SOCJALNYM, znajdujący się w strefie przemysłowej, około 10 km. od Czestochowy. Zbudowany z blachy obornickiej o konstrkci metalowej. Składa się z: hali produkcyjnej stanowiącej jedną powierzchnię o powierzchni całkowitej ok.332m. i użytkowej 299m, o wysokości 5,5m- 7,5m, budynku spawalni na konstrkcji slupowej opartej jedną ścianą na ścianie hali, kryttym materiałem plandekowym, oraz pomieszczeń magazynowych i roboczych, biura, dwóch łazienek i pomieszczenia socjalnego. Druga hala o powierzchni ok.256m - trzeba dokończyć budowę, można obłożyć blachą obornicką- obecnie jest to konstrukcja metalowa stanowiąca wiatę. Do hali produkcyjnej prowadzi brama wjazdowa o wysokości ok. 3,5m. Obiekt jest zbudowany na działce o powierzchni 1636m.oznaczonej jako tereny przemysłowe Ba. stanowiącą użytkowanie wieczyste gruntu. Media: woda, centralne ogrzewanie własne- piec na eko groszek, szambo, prąd. Na posadzkach wylewki betonowe, okna metalowe. Świetna lokalizacja, w strefie przemysłowej, z niemal bezpośrednim wyjazdem na drogę DK1. Istnieje mozliwosc dokupienia- UDZIAŁY po 50% w dwóch działkach przy trasie DK1. Z uwagi na funkcje produkcyjną obiektu która stanowi o unikalności występowania tego typu obiektów, zachęcamy do zapoznania się z ofertą!
Transakcja: sprzedaż (Obiekt komercyjny) Cena: 710000.00, Dzielnica: DŹBÓW, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1193-S027CS
Rodzaj lokalu: mieszkalno-usługowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: DŹBÓW
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 588.00 m²
Pow. działki.: 1296 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: 2
Wysokość pomieszczeń: 4,5
Ogrzewanie: co-olejowe(brak grze
Przeznaczenie: bez ograniczeń

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Tak
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
OFERTA SKIEROWANA DLA KLIENTÓW CHCĄCYCH PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚĆ np.usługową,produkcyjną W MIEJSCU SWOJEGO ZAMIESZKANIA! Nieruchomość usługowo mieszkalna w dzielnicy Dźbów ! o powierzchni 588m2 na działce 1296m2 w zabudowie wolnostojącej . Powierzchnia części mieszkalnej 284m2 z odrębnym wejściem - parter z poddaszem użytkowym, całkowicie podpiwniczona Na parterze duża kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem z którego jest wyjście na taras, łazienka z wc , oraz pokój. Na poddaszu 4 pokoje w tym jeden z garderobą , kuchnia , pokój łazienkowy Obecnie poddasze niewykończone- są rozprowadzone media (woda,prąd,co) wylewki, ściany karton gips.Możliwość dowolnej aranżacji. Część usługowa z niezależnym wejściem 283m2- to dwa poziomy bez podpiwniczenia . Na parterze jedna duża powierzchnia + zaplecze socjalne ( szatnia, 2 toalety) na piętrze jedna powierzchnia z przejściem do części mieszkalnej Dach wielospadowy kryty blachą. W budynku rozprowadzona instalacja elektryczna, wod- kan oraz co (miedziana) piec na olej opałowy.wentylacja grawitacyjna oraz mechaniczna. Możliwość podłączenia gazu który jest w ulicy. Działka ogrodzona płotem z przęseł metalowych na fundamencie betonowym. Dodatkowo w działce garaż wolnostojący 21m2 połączony dachem z budynkiem usługowo- mieszkalnym. Działka zagospodarowana, dużo zieleni, podjazd wybrukowany. Nieruchomość położona przy głównej ulicy, o dużym natężeniu ruchu!
Transakcja: sprzedaż (Obiekt komercyjny) Cena: 540000.00, Dzielnica: LISINIEC, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1192-S027CS
Rodzaj lokalu: mieszkalno-produkcyj
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: LISINIEC
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 324.80 m²
Pow. działki.: 810 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: 2
Wysokość pomieszczeń: 3
Ogrzewanie: co-gazowe
Przeznaczenie: bez ograniczeń

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Tak
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
OFERTA SKIEROWANA DLA KLIENTÓW CHCĄCYCH PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚĆ np.usługową,produkcyjną W MIEJSCU SWOJEGO ZAMIESZKANIA! Dom jednorodzinny z budynkiem warsztatowym położony na działce 810m2 przy ulicy Wręczyckiej. Dom mieszkalny z lat 90- tych parter z poddaszem użytkowym , całkowicie podpiwniczony. Powierzchnia użytkowa domu 163m2 + piwnice 77m2 budynek warsztatowy , parterowy, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 84,5m2. W domu mieszkalnym na parterze mieści się salon , kuchnia z jadalnią, spiżarka , dodatkowy pokój , łazienka z wc półpiętro - pralnia piętro - 3 pokoje ( 2 pokoje z balkonami) łazienka z wc, garderoba. w podpiwniczeniu 4 duże pomieszczenia ,łazienka z wc Dom w dobrym standardzie, okna PCV, na ścianach gładzie gipsowe, na podłogach panele, glazura w dobrym stanie. Budynek Warsztatowy dobudowany do części mieszkalnej , posiada niezależne wejście, drugie z domu mieszkalnego. Budynek składa się z dwóch poziomów, kilku szatni,wc. Dodatkowo do budynku przylega garaż murowany dla dwóch samochodów Bezpośredni dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. W budynkach rozprowadzony gaz, prąd , woda, kanalizacja, ogrzewanie gazowe. Działka ogrodzona , murowane słupki wraz z drewnianymi sztachetami oraz przęsła betonowe. Nieruchomość idealna do zamieszkania i prowadzenia działalności .
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

© METALURG 2011 STRONA GŁÓWNA O FIRMIE KONTAKT LINKI
Strona główna O firmie Oferta Nowe inwestycje Zgłoszenia Kontakt Domy Lokale Mieszkania Działki