BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI
przy SM METALURG

tel. 34 368-23-13
tel./fax: 34 368-22-72

e-mail: metalurg@czwa.pl
Transakcja
Rodzaj nieruchomości
Dzielnica
Dzielnica / miasto:
Powierzchnia m²  od 
 do 
Przedział cenowy  od 
 do 

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Biuro Obrotu Nieruchomościami działa przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Metalurg" od 1999 roku.

Siedziba Biura znajduje się w centrum Częstochowy przy ul. Nowowiejskiego 22.

Biuro prowadzone jest przez pośredników związanych z rynkiem nieruchomości od ponad dwudziestu lat. Posiadamy Licencje Zawodowe Pośredników w Obrocie Nieruchomościami o nr 2648 i 2660.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16E-BOK SM METALURG

1739-S028CS
Transakcja: sprzedaż (Lokal) Cena: 61000.00, Dzielnica: TYSIĄCLECIE, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1739-S028CS
Rodzaj lokalu: usługowy/hand/biur
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: TYSIĄCLECIE
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 30.00 m²
Kondygnacja: parter
Ilość pomieszczeń: 3
Standard: wysoki
Ogrzewanie: co-elektryczne
Wysokość:
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: handlowe/usl/biur

OPIS DODATKOWY
ATRAKCYJNY lokal usługowo/ handlowo/ biurowy, w bardzo dobrej lokalizacji, w dzielnicy Tysiąclecie. Lokal stanowi obiekt wolnostojący, frontowy, z wejściem z chodnika. Lokal o powierzchni około 30m., stojący na działce będącej przedmiotem dzierżawy. Lokal po remoncie, w bardzo dobrym standardzie: ocieplony zewnątrz (10 cm. styropian) i wewnątrz (karton- gips oraz styropian), okna PCV, nowe instalacje elektryczne, grzewcze, płytki na podłodze. Składa się z trzech pomieszczeń: sali głównej, toalety, zaplecza socjalnego, przedpokoju. Ogrzewanie stanowi kurtyna powietrzna oraz grzejnik elektryczny. Lokal posiada ODBIORY SANEPIDU - świetnie nadaje się na działalność kosmetyczną, fryzjerską, handlową, biuro. Lokal stanowi pełną własność, grunt jest dzierżawiony, czynsz z tego tytułu wynosi 566 zł. Dodatkowe opłaty miesięczne to woda i prąd. Cena do negocjacji. Polecamy!!!
5398-S001CS
Transakcja: sprzedaż (Lokal) Cena: 580000.00, Dzielnica: PÓŁNOC, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5398-S001CS
Rodzaj lokalu: handlowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: PÓŁNOC
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 178.00 m²
Kondygnacja: parter i piwnica uży
Ilość pomieszczeń: 6
Standard: do adaptacji
Ogrzewanie: co z sieci
Wysokość: 3,0
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: handlowe

OPIS DODATKOWY
Do sprzedaży lokal handlowy na osiedlu " Północ" usytuowany w kompleksie handlowym . W obiekcie funkcjonują sklepy i firmy usługowe .Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka . Frontowa część lokalu o powierzchni 101 m kw położona na parterze. 76 m kw stanowi powierzchnia na poziomie (- 1) połączona wewnętrzną komunikacją z parterem oraz pasażem . Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: ogrzewanie z sieci miejskiej (opomiarowane ) wodno - kanalizacyjna ,wentylację elektryczną oraz teletechniczną. .Wysokość lokalu 3 m. Istnieje możliwość adaptacji lokalu według wymagań i preferencji . - - - - - Lokal o powierzchni całkowitej 177 m kw . Powierzchnia handlowa z przestronnymi witrynami zapewnia znakomity dostęp do światła dziennego znajduje się od strony zachodniej na parterze budyku. Cały kompleks jest ocieplony , doinwestowany, dobrze utrzymany i nie wymaga dodatkowych nakładów. Lokal posiada cztery niezależne wejścia , dwa z chodnika od frontu i dwa z pasażu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się linia tramwajowa z której odjeżdżają wszystkie tramwaje odjeżdżające z osiedla Północ oraz autobusy . W okolicy znajduje się ogólnodostępny parking . Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego. Zapraszam osoby zainteresowane. Więcej podobnych ofert lokali do sprzedaży i najmu na terenie miasta Częstochowy znajdziecie Państwo w naszej bazie . UWAGA! - Cena wskazana w ofercie jest tylko informacją o cenie szacunkowej i nie stanowi ona oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Cenę sprzedaży nieruchomości ustala się wyłącznie w drodze negocjacji według obowiązujących procedur.
1001-S018CW
Transakcja: wynajem (Lokal) Cena: 1800.00, Dzielnica: HERBY, Miasto: HERBY
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1001-S018CW
Rodzaj lokalu: handlowy
Miasto/gmina: HERBY
Dzielnica/miasteczko: HERBY
Ulica:
Forma własności:
Powierzchnia: 170.00 m²
Kondygnacja: parter
Ilość pomieszczeń:
Standard: niski
Ogrzewanie:
Wysokość: 3
Instalacje:
Możliwe przeznaczenie: handlowe, gastron

OPIS DODATKOWY
Do wynajęcia pawilon handlowo- usługowy w Centrum Herb idealny na handel, usługi, gabinety weterynaryjne, lekarskie itp. pawilon posadowiony na działce około 1200m2, ponadto działka częściowo utwardzona, wylana asfaltem dla potrzeb parkingu Stan pozwala dostosować dla własnych potrzeb koszty najmu: czynsz 1800 zł. netto dodatkowo media wg wskazań liczników i śmieci dodatkowo przy podpisaniu umowy Kaucja 2 miesięczna wynagrodzenie biura Możliwa sprzedaż nieruchomości
Transakcja: sprzedaż (Obiekt komercyjny) Cena: 450000.00, Dzielnica: CENTRUM, Miasto: CZĘSTOCHOWA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 1000-S018CS
Rodzaj lokalu: handlowy
Miasto/gmina: CZĘSTOCHOWA
Dzielnica/miasteczko: CENTRUM
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 622.00 m²
Pow. działki.: 822 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: 2
Wysokość pomieszczeń:
Ogrzewanie: co-gazowe
Przeznaczenie: bez ograniczeń

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Tak
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
Oferuję do sprzedaży obiekt - a właściwie udział w wysokości 1/2 w nieruchomości przemysłowej położonej w Centrum Częstochowy na udział składa się 300m2 powierzchni w budynkach magazynowych (w tym około 70m2 powierzchnia handlowa) oraz biurowych oraz 411 powierzchni gruntu (wieczyste użytkowanie) Działka w całości wybrukowana. Media - prąd, woda i kanalizacja w budynkach, ogrzewanie na ekogroszek gaz w ulicy. obecnie w lokalu jest prowadzony sklep z częściami samochodowymi - możliwość odkupu towaru - gotowy biznes Ponadto jest mozliwość zakupu drugiej połowy za kwotę 500 000 netto a w skład drugiej części wchodzi budynek biurowy oraz część hal Obiekt może być wykorzystany pod wszelkiego rodzaju działalność handlowo - usługową, warsztat samochodowy ewentualnie produkcję, składowanie, czy obiekt biurowy. Dodatkowym atutem jest bardzo bliskie położenie do trasy DK1 – 1 min. Centrum 5 minut samochodem, dalej na Śląsk - Myszków - 38 km., Katowice - 70 km., oraz na północ w stronę Warszawy, Wieluń – 70 km., Łódź - 120 km. Zachęcam do zapoznania się z ofertą i do oglądania.
5040-S008CW
Transakcja: wynajem (Obiekt komercyjny) Cena: 15000.00, Dzielnica: POCZESNA, Miasto: POCZESNA
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: 5040-S008CW
Rodzaj lokalu: hala
Miasto/gmina: POCZESNA
Dzielnica/miasteczko: POCZESNA
Ulica:
Forma własności:
Lata budowy:
Powierzchnia: 2200.00 m²
Pow. działki.: 5000 m²
Standard:
Ilość kondygnacji: 1
Wysokość pomieszczeń: 5
Ogrzewanie: co-węglowe
Przeznaczenie: bez ograniczeń

INFORMACJE DODATKOWE
Zaplecze biurowe: Tak
Zaplecze magazyn.: Tak
Media technologiczne:
Suwnice:

OPIS DODATKOWY
Do wynajęcia dwupoziomowa hala :parter pow 948mkw, półpiętro 494,17mkw, piętro 727,21mkw Działka ok 5000mkw szeroka , częściowo wybrukowana przeznaczona na parking . Wysokość parteru 5m piętra 4 m. Podłoga betonowa ścieralna Dwie bramy wjazdowe na tira. Pomieszczenia biurowe i socjalne po remoncie , piec do ogrzewania 3 letni. Blisko trasy DK1.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

© METALURG 2011 STRONA GŁÓWNA O FIRMIE KONTAKT LINKI
Strona główna O firmie Oferta Nowe inwestycje Zgłoszenia Kontakt Domy Lokale Mieszkania Działki